ابزار بررسی رتبه الکسا

آنالیز رایگان سئو سایت

بررسی رتبه در الکسا


درج آدرسCaptcha

بررسی رتبه در الکسا

این ابزار برای بررسی رتبه الکسا سایت کاربرد دارد. وب سایت alexa یک سرویس تحلیل و آنالیز سایت است که اطلاعات مهمی در رابطه با نحوه و میزان بازدید سایتهای مختلف را ارائه می دهد. شما می توانید با درج آدرس وب سایتتان در این سامانه ، رتبه ، تعداد بک لینک ، نمودار ترافیک سایت از موتورهای جستجو و نمودار کلی بازدید سایت را مشاهده نمایید.

بیشتر اقدامات لازم برای خدمات سئو سایت ، به منظور بالا رفتن بازدید و ترافیک سایت و همچنین افزایش عملکرد سایت و در نهایت بهبود آمار در سامانه هایی مثل الکسا می باشد.

اگر می خواستید از وب سایت محبوبیت خود مطلع شوید ، یکی از شناخته شده ترین روشهای بررسی آن ، یافتن "وب الکسا" وب سایت است. ابزار بررسی سایت می تواند اطلاعات دقیق وجامعی از وضعیت یک وبسایت در اختیار شما قرار دهد.

وب سایت alexa

الکسا که متعلق به Amazon.com است ، شرکت تحلیلگر وب است که داده های ترافیک سایت و سایر معیارهای بازاریابی را بر اساس اطلاعاتی که از طریق موتورهای جستجو و شبکه های اجتماعی دریافت می کند را ارائه می دهد.اگرچه  الکسا چندین سرویس مختلف را ارائه می کند اما همواره به خاطر مهمترین سرویس خود که تعیین رتبه الکسای سایت است ، شناخته می شود.

در حال حاضر این سیستم رتبه بندی محبوبیت جهانی دارد و از داده های ترافیک وب استفاده می کند تا لیستی از محبوب ترین وب سایت های اینترنتی را در دنیا و هر کشور ، تعیین نماید.

برای اینکه رتبه الکسای سایت را بهبود دهید ، باید کاربران بیشتری به سایت شما مراجعه کنند ، بک لینک های بیشتری دریافت کنید و نرخ کلیک سایت در موتورهای جستجو بالا باشد.

برای اینکه بتوانید رتبه الکسا را مشاهده کنید حتما باید دامنه سایت را در این وبسایت ثبت کرده باشید و سایت شما در رتبه بندی جهانی و کشوری الکسا قرار گرفته باشد.
پیشنهاد می کنیم که مقاله تخصصی در رابطه با معرفی سایت الکسا و نحوه ثبت سایت در alexa را مطالعه نمایید.


سئوبهینه
آنالیز سایت