ابزار بررسی رایگان بک لینک سایت

آنالیز رایگان سئو سایت

بررسی تعداد بکلینک


آدرس دامنه سایت را وارد کنیدCaptcha

بررسی تعداد بکلینک

از ابزار آنالیز بک لینک ها و بررسی تعداد بک لینکهای سایت ، جهت تحلیل مهم ترین بخش سئو خارجی سایت استفاده نمایید. با وارد کردن آدرس دامنه سایت خود ، تعداد لینک های دریافتی را مشاهده نمایید. همچنین می توانید بک لینکهای وبسایت رقیب را متوجه شوید و با هم مقایسه کنید.

بهترین خدمات بهینه سازی سایت ، طراحی وب سایت فروشگاهی ، بهبود رتبه در گوگل ، سئو سایت ، ارتقا رتبه سایت و سئو تکنیکال را از سئوبهینه بخواهید.

بک لینک چیست؟

به هرنوع لینک دریافتی ، مثل متنی ، تصویری ، فالو یا نوفالو ، مستقیم یا غیر مستقیم که از سایت دیگری به سایت شما داده می شود ، بک لینک می گوییم. در گذشته تعداد بک لینک های بیشتر ، می توانست رتبه سایت را در گوگل روز به روز تقویت کند. اما امروزه اینطور نیست ، در عین حال که تعداد بک لینک ها اهمیت دارد ، کیفیت لینک های دریافتی نیز بسیار مهم است.

به کمک این ابزار می توانید وضعیت سایتتان را از نظر تعداد بک لینک بررسی کنید و با رقبای خود مقایسه نمایید. اگر اختلاف لینک های دریافتی سایت رقیب که در رتبه بهتری قرار دارد با وب سایت شما زیاد بود می توانید نتیجه بگیرید که یکی از دلایل بالا بود رتبه سایت آنها در گوگل به علت لینکهای دریافتی بیشتر است.

هیچ گونه محدودیتی برای استفاده از ابزار تعیین تعداد بکلینک سایت ندارید و هر تعداد دامنه متفاوت را می توانید بررسی کنید.

اگر تعداد بک لینک ها از حد معمول کمتر باشد با رنگ قرمز به شما هشدار داده خواهد شد و در صورت نرمال بودن این تعداد ، رنگ سبز خیال شما را راحت خواهد کرد.

بهترین بک لینک ها ، باکیفیت ترین آنها هستند و بهتر است که از دامنه هایی که لینک دریافت می کنید به بیش از دو صفحه سایت شما اشاره کنند. برای این منظور استفاده از رپرتاژ در صدر روش های درج و خرید بک لینک می باشد.

بک لینک ها ، می توانند موجب افزایش اعتبار یک سایت یا صفحه ای خاص شوند. همچنین با استفاده از انکرتکست ، موتورهای جستجو موضوع صفحه هدف را بهتر متوجه می شوند.

پیشنهاد می کنیم از ابزار ساخت رایگان بک لینک ها برای کسب تعداد زیادی بکلینک باکیفیت اقدام نمایید.


سئوبهینه
آنالیز سایت