ابزار تعیین عمر دامنه

آنالیز رایگان سئو سایت

بررسی عمر دامنه


درج آدرسCaptcha

بررسی عمر دامنه

ابزار بررسی عمر دامنه ، جهت مشاهده زمان ثبت ، تمدید و انقضای دامنه یک سایت به شما کمک خواهد کرد. با این ابزار شما می توانید زمان و تاریخ دقیق ثبت دامنه هر سایتی را مشاهده نمایید. زمانی که از سئو صحبت می کنیم ، فاکتورهای فراوانی در سئو سایت و رتبه بندی سایت ها تاثیر دارند. یکی از این فاکتورها عمر دامنه است ،معمولا دامنه های قدیمی تر شانس بیشتری برای کسب رتبه های خوب در گوگل دارند.

این ابزار که توسط شرکت سئو سایت سئوبهینه ارائه شده ، سرویسی آنلاین است که به شما کمک می کند سن دقیق دامنه یا وب سایت را پیدا کنید ، از زمان ثبت تا تاریخی جه فعال بوده است. سن دامنه یکی از عوامل بسیار مهم در رتبه بندی وب سایت توسط موتورهای جستجو محسوب می شود. از این رو ، بررسی و تحلیل عمر وب سایت های اینترنتی اهمیت زیادی دارد. با استفاده از جستجوگر سن دامنه ، می توانید عمر دامنه رقبا و همچنین دامنه هایی را که می خواهید خریداری کنید ، بررسی نمایید.

مثلا اگر قصد خرید دامنه ای که قبلا توسط فرد دیگری ثبت شده را دارید می توانید برای تعیین سن دامنه از این ابزار استفاده کنید. توجه کنید ، هرچه قدیمی تر بهتر! البته فاکتورهای دیگری هم در خرید دامنه تاثیر دارند ، مثلا حتما باید پیشینه اطلاعات بارگزاری شده روی دامنه را نیز چک کنید.

خیلی راحت ادرس دامنه مدنظر را در باکس مربوطه وارد کنید و سپس با یک کلیک اطلاعات برای شما بصورت کاملا رایگان به نمایش در خواهد آمد. پیشنهاد می کنیم مهم ترین ابزار بررسی رایگان سایت را مشاهده نمایید.


سئوبهینه
آنالیز سایت