ابزار بررسی بدافزار گوگل

آنالیز رایگان سئو سایت

ابزار بررسی بدافزار گوگل


درج آدرسابزار بررسی بدافزار گوگل

ابزار تشخیص بدافزار با گزارش مستقیم از گوگل را حتما امتحان کنید و وضعیت وب سایت خود را بررسی نمایید. این ابزار جهت شناسایی بدافزارها و مشکلات امنیتی و اسپم یا ویروس های مشاهده شده روی سایت شما ، طراحی شده است که با اتصال مستقیم به گوگل ، اطلاعات دقیقی را به شما ارائه می دهد.

نتیجه این آنالیز ، مستقیما از گوگل گرفته می شود ، یعنی این موتور جستجو با بررسی سایت شما از نظر وجود یا عدم وجود بدافزار روی دامنه شما ، میزان امن بودن آن را مشخص می نماید.

فناوری بررسی امنیت گوگل ، میلیاردها URL اینترنتی را آنالیز می کند. به گفته گوگل ، هر روز هزاران سایت ناامن جدید کشف می شوند که بسیاری از آنها وب سایت های قانونی هستند که گرفتار بدافزارها شده اند. وقتی سایتهای نا ایمن شناسایی می شوند هشدارهایی از طرف گوگل به مدیران سایت داده می شود.

خروجی این ابزار در یک پنجره جداگانه برای شما نمایش داده می شود و در صورتی که مشکلی در سایت شما مشاهده نشود ، تیک سبز رنگ را مشاهده خواهید کرد.

گوگل از تمامی وب سایت ها می خواهد که برای ایجاد امنیت بیشتر در اینترنت ، از نصب افزونه ها و نرم افزارهای ناشناخته خودداری کنند.

این ابزار علاوه بر شناسایی بدافزارها ، می تواند نرم افزارهای مخرب ، اسپم ، سایت های هک شده ، ویروس و تروجان را در وب سایتها شناسایی نماید.

استفاده از این سرویس کاملا رایگان و بدون هیچ محدودیتی است که شما را قادر به افزایش امنیت سایتتان می نماید و موجب بهبود سئو سایت خواهد شد.


سئوبهینه
آنالیز سایت