ابزار تعیین چگالی کلمات کلیدی

آنالیز رایگان سئو سایت

چگالی کلمات کلیدی


درج آدرسCaptcha

چگالی کلمات کلیدی

ابزار تعیین چگالی عبارات کلیدی در متن یک صفحه! با استفاده از این ابزار می توانید چگالی هر کلمه ، مخصوصا چگالی کلمات کلیدی اصلی هر صفحه سایت خود را براساس تعداد به کار رفته و درصد آن نسبت به کل کلمات را متوجه شوید. ابزار رایگان تعیین چگالی کلمات کلیدی ، بهترین روش برای تشخیص درستی و بررسی سئو محتوا می باشد.

تراکم کلمه کلیدی ، باید در حد متعادل و نرمال باشد، تعداد کم یک عبارت کلیدی احتمال کسب رتبه خوب در نتایج جستجو به ازای آن عبارت را کاهش می دهد ، از طرفی استفاده بیش از حد از یک عبارت کلیدی ، نیز موجب جریمه سایت توسط گوگل می شود.

اگر بارها و بارها یک کلمه کلیدی یا عبارت را در متن درج کنید ،موتورهای جستجو احتمالا به سایت شما شک می کنند. برای استفاده از عبارات کلیدی باید تعادل را رعایت کنید.

به بیان ساده ، شما باید برای دستیابی به بهترین عملکرد سایت در موتورهای جستجو ، تراکم کلمه کلیدی خود را در حد مناسب نگه دارید. نه خیلی زیاد، نه خیلی کم!

اما چگونه می توانید تعداد کلمات کلیدی را در یک متن متوجه شوید!؟ چاره کار اینجاست! با ابزار بررسی بررسی تراکم کلمات کلیدی می توانید درصد هرکلمه در کل متن را مشاهده کنید.

این ابزار صرفاً با هدف محاسبه چگالی کلمه کلیدی هر صفحه وب ، طراحی شده است.

به راحتی می توانید آدرس هر صفحه را در مکان مشخص شده کپی کنید و پس از ثبت درخواست ، بلافاصله تعداد کل کلمات ، تعداد به کار رفته از هر کلمه در متن و درصد چگالی هر کلمه مشخص می شود.

محاسبه چگالی کلمه کلیدی

ساده ترین روش محاسبه تراکم کلمه کلیدی معمولاً از تقسیم تعداد دفعات تکرار یک کلمه کلیدی خاص در یک متن نسبت به تعداد کل کلمات موجود در محتوا بدست می آید و سپس نتیجه را در صد ضرب می کنید تا درصد آن مشخص گردد. انجام این کار بصورت دستی بسیار مشکل است.

اما این ابزار در سریعترین زمان ممکن ، حتی متونی با بیش از 10000 کلمه را نیز پردازش می کند.


سئوبهینه
آنالیز سایت