ابزار پیشنهاد کلمات کلیدی

آنالیز رایگان سئو سایت

پیشنهاد کلمات کلیدی


کلمات کلیدی را وارد کنیدCaptcha

پیشنهاد کلمات کلیدی

ابزار پیشنهاد کلمه کلیدی یک ابزار کاملا رایگان و مهم برای سئو محتوا و انجام سئو سایت براساس کلمات کلیدی پرکاربرد و محبوب در نتایج جستجو است. از مهم ترین اصول در سئو ، انتخاب موفق و هدفمند عبارات کلیدی مشابه ، عبارات طولانی و کلمات lsi  هستند. این ابزار به شما کمک خواهد کرد که با وارد کردن عبارت یا کلمه کلیدی اصلی ، مجموعه ای از عبارات ارزشمند که جز کلیدی ترین واژه های کسب و کار شما هستند ، را بدست آورید.

در هر صنعتی که فعالیت می کنید ، طبیعتا یک سری عبارات کلیدی و واژه های اصلی رقابتی وجود دارد که شما و رقبایتان تلاش می کنید ، رتبه بهتری را در نتایج گوگل بدست آورید. اما همین رقابت شدید ، مستلزم شناخت و استفاده همزمان از کلمات هم معنی و در یک راستا می باشد. یعنی شما باید در محتوایی که تولید می کنید علاوه بر کلمه اصلی ، سایر عبارات هم معنا ، ترکیبی و طولانی تری که کاربران تمایل زیادی برای جستجوی انها در راه دستیابی به اهداف خود از طریق موتورهای جستجو را دارند ، از آن عبارات نیز حتما به کار ببرید.

یکی از معیارهای پیشنهاد کلمات کلیدی ، میزان جستجوی آن توسط کاربران در گوگل می باشد. طبیعتا هرچقدر روی عبارات با ترند بالا بیشتر تمرکز کنید ، ورودی سایت شما نیز افزایش خواهد یافت.

ابزار تعیین کلمه کلیدی به شما کمک می کند تا عبارات اصلی پیشنهادی درنتایج گوگل را شناسایی نمایید. این برنامه به سرعت عبارات ضروری مرتبط با موضوع فعالیت سایت شما را استخراج و ارائه می نماید.

تاثیر انتخاب درست کلمات کلیدی در سئو سایت

برای پیشنهاد کلمات کلیدی طولانی که نقش مهمی در سئو دارند ، این ابزار دقیق ترین عبارات را با ترتیب صحیح کلمات برای شما نمایش خواهد داد. برای مثال فرض کنید شما در زمینه فروش خودرو فعالیت دارید ، عبارات پیشنهادی این سرویس ، خرید خودرو ، نمایشکاه خودرو ، فروش خودرو دست دوم و بسیاری از موارد دیگر خواهد بود. دقیقا همان عباراتی که بیشترین سرچ را در گوگل داشته اند.

پشتیبانی از زبان فارسی

یکی از قابلیت های برجسته ابزار تعیین عبارات کلیدی پیشنهادی ، پشتیبانی کامل از زبان های زنده دنیا می باشد. که طبیعتا خیلی راحت هم می تونید عبارات انگلیسی و هم کلمات فارسی را برای سایت خود بیابید.

همچنین این سرویس کاملا رایگان به شما ارائه می شود و نیازی به پرداخت هزینه یا عضویت در سامانه را ندارید و خیلی سریع می توانید خروجی را مشاهده نمایید. هیچ گونه محدودیتی نیز برای هر کاربر وجود ندارد و شما قادر خواهید بود هزاران عبارت کلیدی مرتبط به کسب و کار خود را بدست آورید.


سئوبهینه
آنالیز سایت