ابزار تولید متاتگ

آنالیز رایگان سئو سایت

تولید متاتگ

Site Title
Site Description
Site Keywords (Separate with commas)
Allow robots to index your website?
Allow robots to follow all links?
What type of content will your site display?
What is your site primary language?

(Optional Meta Tags)

Search engines should revisit this page after     days.


Author:Captcha

تولید متاتگ

به کمک ابزار ساخت متاتگ می توانید ، تگ های کلیدی صفحات سایت خود را تولید و بارگزاری کنید. در HTML ، متاتگ ها یا عناصر متا برچسب هایی هستند که در قسمت های مختلف کد سایت شما قرار می گیرند و به تعریف ساختار و محتوای یک صفحه وب کمک می کنند. مهم ترین تگ های صفحه ، تگ عنوان ، توضیحات ، هدینگ ها ، تگ تصویر و ... هستند. متاتگ ها به ربات های گوگل کمک می کنند که مفهوم و هدف صفحه را به خوبی متوجه شوند. تگ ها به نوعی زبان قابل فهم برای موتورهای جستجو هستند که وظیفه اعلام اهداف و هسته اصلی محتوا را به عهده دارند.

بسیاری از سیستم های مدیریت محتوا ، این تگ ها را بصورت اتوماتیک تولید می کنند ، اما اگر این قابلیت در سایت شما وجود ندارد می توانید از این ابزار برای تولید متاتگ استفاده کنید و خروجی را در سورس کد سایت قرار دهید.

همچنین برخی از تگ ها ، وظیفه کنترل دسترسی گوگل را به عهده دارند که در فایل robots.txt  درج می شوند.

رتبه بالا در گوگل در سال 2020 ارتباط زیادی با اصالت و کیفیت محتوا، رضایت کاربران و سئو متاتگ های صفحه دارد. این سه فاکتور را می توان اصلی ترین عوامل ارتقای سئو سایت در سال جدید دانست.

برچسب های متا ، در صورت استفاده صحیح ، می توانند جایگاه یک سایت را در گوگل به شدت بهبود دهند. تگ ها برای موتورهای جستجو به یک شکل خوانده می شوند ، مثلا یک متاتگ همانطور که در موتور جستجوی بینگ ، مشاهده می شود ، به همان شکل نیز توسط گوگل بررسی می شود.

از سایر ابزارهای آنالیز سئو سایت دیدن نمایید