ابزار بررسی سایز و حجم صفحه

آنالیز رایگان سئو سایت

آنالیز حجم صفحات سایت


درج آدرسCaptcha

آنالیز حجم صفحات سایت

از این ابزار جهت تعیین حجم کل صفحه که شامل متن ، تصاویر ، کد و محتویات صفحه است می توان استفاده کرد. بررسی سایز صفحه براساس کیلو بایت ، یکی از مهم ترین فاکتور های موثر در سئو محسوب می شود ، که بر سرعت سایت و زمان بارگزاری وب سایت تاثیر مستقیمی دارد.

تست حجم صفحه وب سایت یکی از ابزارهای بررسی سئو سایت است که رایگان در اختیار شما قرار گرفته است. این ابزار فوق العاده ، همانطور که از نام آن پیداست ، یک آنالیزور سایز صفحه است که می توان از آن برای تشخیص اندازه صفحه هر URL خاص استفاده کرد. حجم یک صفحه وب ترجیحا باید زیر 30 کیلوبایت باشد و در مورد وب سایت های بزرگتر مثل فروشگاه های اینترنتی یا سایت های خبری می تواند تا 100 کیلوبایت نیز متغییر باشد.

برای استفاده از ابزار تست حجم سایت ، می توانید آدرس مورد نظر خود را در باکس مربوطه وارد کنید و حجم دقیق را بصورت بایت و کیلوبایت مشاهده نمایید.

تاثیر حجم سایت در سئو

زمانی که حجم یک صفحه بیش از حد نرمال باشد ، زمان بارگزاری آن شدیدا افزایش می یابد و بر تجربه کاربری تاثیر منفی دارد.

بالا بودن سایز صفحه ، می تواند به دلیل عدم بهینه سازی کدها ، استفاده از تصاویر با حجم بالا و یا نصب افزونه های غیر ضروری و زیاد باشد. معمولا متن ، هرچقدر هم که طولانی باشد حجم زیادی را اشغال نخواهد کرد و حتی در رتبه بندی سایت و  سئو نیز نقش مثبتی دارد.

پس اگر خروجی بالایی را مشاهده کردید حتما به فکر سئو تکنیکال و داخلی ، سئو و بهینه سازی سایت خود باشید.


سئوبهینه
آنالیز سایت