ابزار آنالیز و تست سرعت صفحه

آنالیز رایگان سئو سایت

تست سرعت صفحه


درج آدرسCaptcha

تست سرعت صفحه

ابزار تست سرعت سایت برای تخمین زمان بارگزاری وب سایت ، کاربرد دارد و حجم فایل ها و کدهای سایت را به شما اعلام می نماید. این ابزار کاملا رایگان بوده و نیازی به عضویت یا پرداخت هزینه برای استفاده ندارد. سرعت سایت ، از نظر گوگل و سایر موتورهای جستجو ، یک فاکتور کلیدی در رتبه بندی وب سایت است. همچنین بالا بودن سرعت سایت ، دستیابی کاربران به اطلاعات موجود را تسهیل می نماید. پس باید به زمان بارگزاری صفحات سایت خود اهمیت دهید.

بررسی سرعت سایت

هرچقدر که زمان بارگزاری سایت ، پاین تر باشد ، شما نسبت به رقبای خود از محبوبیت بیشتری نزد موتورهای جستجو و کاربران برخوردار خواهید بود. با این ابزار می توانید هم زمان بارگزاری سایت خود و هم سایت های رقیب را چک کنید. زمان لود سایت باید زیر 2 ثانیه باشد و درصورتی که بتوانید این زمان را به زیر 1 ثانیه برسانید می توانید مطمئن باشید که وب سایت شما عملکرد خوبی دارد.

آدرس صفحه مورد نظر خود را در محل مشخص شده کپی کنید و دکمه آنالیز سرعت را کلیک کنید. زمان بارگزاری کل صفحه ، تصاویر ، اسکریپت ها و فایل های استایل و همچنین سایر منابع موجود در صفحه به شما در خروجی ارائه می شود.

این ابزار به شما کمک می کند که عناصر کند سایت خود را بشناسید و انها را فشرده سازی و بهینه کنید.

چرا زمان بارگزاری اهمیت دارد؟

گوگل علاقه دارد ، کاربرانش همواره به بهترین اطلاعات و وب سایتها در کمترین زمان ممکن و با رضایت بالا دسترسی داشته باشند. طبیعتا وبسایت های زیادی اقدام به تولید محتوا ، تصاویر و ویدئو ها و اطلاعات کاربردی برای ارائه در اینترنت ، فراهم می کنند ، از میان این وبسایت ها ، آنهایی نظر گوگل را بیشتر به خود جلب می کنند که سرعت بالاتری داشته باشند و کاربری که وارد سایت می شود خیلی سریع اطلاعات صفحه را مشاهده نماید.

از طرفی پایین بودن سرعت ، احتمال ترک صفحه توسط کاربر را افزایش می دهد و تاثیر منفی در تجربه کاربری سایت شما خواهد داشت. پیشنهاد می کنیم حتما از ابزار آنالیز سرعت و زمان بارگزاری سایت استفاده کنید تا بتوانید دید مناسبی از نحوه بهینه سازی و سئو تکنیکال سایت خود داشته باشد.

مطمئنا اگر بخواهیم فقط 3 فاکتور اصلی در بهبود رتبه سایت را مهم تر از بقیه بدانیم ، سرعت سایت و زمان بارگزاری صفحه ، جز این 3 فاکتور هستند.


سئوبهینه
آنالیز سایت