بررسی وضعیت سرور سایت

آنالیز رایگان سئو سایت

ابزار بررسی وضعیت سرور

امکان بررسی 100 سایت در هر تست (هر دامنه در یک خط نوشته شود)Captcha

ابزار بررسی وضعیت سرور

بررسی وضعیت سرور یکی از اقدامات مهم در آنالیز سایت می باشد. زمان پاسخگویی سرورو و وضعیت دسترسی آن برای کسب و کار ها اهمیت زیادی دارد و در صورتی قطعی مکرر و یا زیاد می تواند سایت را با مشکلات فراوانی روبرو کند. با استفاده از ابزار آنالیز وضعیت سرور می توانید اطلاعات کاملی از سرور سایت خود داشته باشید. ضروری است که به طور دوره ای وضعیت سرور سایت های خود را بررسی نمایید.

با این ابزار شما قادر هستید سرور هر سایت دیگری ، مخصوصا وب سایت رقبا را بررسی نمایید.

مسائل فنی زیادی می تواند عامل ایجاد مشکلات در سرور ها باشد و وب سایت هایی که روی این سرورها قرار دارند را با اختلال مواجه کند که یک نکته منفی در سئو سایت محسوب می شود و می تواند عامل افت رتبه سایت در گوگل باشد.

این ابزار 3 فاکتور ، زمان پاسخگویی سرور ، وضعیت کد http  و آنلاین یا آفلاین بودن سرور را نشان می دهد.

در هر بار تست ، می توانید 100 دامنه را ثبت کنید و خروجی را مشاهده نمایید.

خروجی نرمال و خوب باید دارای status ، آنلاین باشد. زمان پاسخگویی ( respons time ) باید زیر 1 ثانیه باشد، اگر این عدد بالا بود حتما با شرکت ارائه دهنده هاست خود تماس بگیرید و علت را جویا شوید و در صورت عدم رفع این مشکل حتما هاست خود را ارتقا دهید یا از سرویس های یک شرکت دیگر استفاده کنید.

تحلیل خروجی ابزار تعیین وضعیت سرور

خروجی کدهای http چند وضعیت را نمایش می دهد که عدد 200 ، نشانگر وضعیت خوب سرور است و ارتباط میان کاربر با سرور به خوبی برقرار می شود.

در صورتی که خروجی 301 را نشان دهد ، یعنی هاست به طور دائم منتقل و ریدایرکت شده است.302 و 307 نیز همین پیام را در وضعیت موقتی نشان می دهد.

در باقی شرایط مثل 400 ، 401 ، 403 یا 500  نشان می دهد ، ایراد جدی در سرور وجود دارد که دسترسی به آن با اختلال مواجه است و سریعا باید برای رفع آن اقدام کنید تا رتبه سایت شما در گوگل و موتورهای جستجو ، از دست نرود.

این ابزار برای شناسایی مشکلات در هاست وب سایت ها بسیار مناسب و یاریگر متخصصین سئو و وبمسترها می باشد. با آگاهی از وضعیت سرور  می توانید دلیل افت رتبه سایت خود را متوجه شوید.


سئوبهینه
آنالیز سایت