ابزار شمارش لینک های سایت

آنالیز رایگان سئو سایت

شمارنده لینک های سایت


درج آدرسCaptcha

شمارنده لینک های سایت

آیا می خواهید بدانید که چه تعداد لینک داخلی و خارجی در صفحات سایت شما وجود دارند؟  برای شمارش تعداد لینک های داخلی و خارجی هر صفحه از سایت خود می توانید از ابزار شمارنده لینک های صفحه سایت استفاده کنید. در سئو سایت ، لینک سازی داخلی صفحات اهمیت زیادی دارد و رعایت تناسب میان لینک های خروجی از سایت با لینک هایی که به صفحات داخلی داده می شود ضروری است. یک صفحه همانقدر که به لینک های داخلی نیاز دارد ، به لینکدهی به رفرنس ها و وب سایت های دیگر نیز نیاز دارد. با وارد کردن آدرس مورد نظر ( وب سایت خود یا رقبای شما ) تعداد کل لینک ها و نوع آنها را تشخیص دهید. خروجی این ابزار ، بصورت internal links و external links نمایش داده می شود.

تعیین و شمارش تعداد لینک در سایت

شمارشگر تعداد لینک ها یک ابزار آنلاین کارآمد است که شما را قادر می سازد مشخصات کلی لینک صفحات سایت خود را در مقایسه با رقبای خود تحلیل کنید.

لینک های صفحه توسط بسیاری از موتورهای جستجو مثل گوگل به نشانه اعتماد و یا اعتبار یک صفحه شناخته می شوند پس بررسی و آنالیز پیوندهای صفحه اهمیت بسیاری در بهینه سازی و سئو سایت دارد.

شما به کمک ابزار شمارنده لینک های سایت ، می توانید تعداد لینک های خروجی از صفحه را متوجه شوید. تعداد زیاد لینک های خروجی می تواند موجب کاهش قدرت صفحه شود و یا لینکدهی به سایت های اسپم و یا لینک های شکسته می تواند در سئو تاثیر منفی بگذارد.

شما می توانید برای تعداد زیادی از صفحات از ابزار رایگان شمارنده لینک های سایت استفاده کنید و از کیفیت آنها مطمئن شوید. اگر وب سایتی دارید که به کاربران اجازه می دهد محتوای خود را منتشر کنند و پیوندهایی به سایر صفحات و وب سایت ها بدهند ، این ابزار یاریگر شما خواهد بود. می توانید تعداد دقیق پیوندهای موجود در وب سایت خود ، از جمله لینک های خروجی و ورودی را بشمارید.


سئوبهینه
آنالیز سایت