ابزار ساخت نقشه سایت

آنالیز رایگان سئو سایت

ساخت نقشه وب سایت


آدرس دامنه سایت را وارد کنید


ویرایش تاریخ
dd/mm/yyyy
تغییر تکرار
اولویت پیش فرض
چه تعداد صفحه باید بررسی شود؟

Captcha

خزیدن یا بررسی...
لینک های یافت شده: 0


        
        

ساخت نقشه وب سایت

ابزار رایگان ساخت نقشه سایت xml برای ایندکس بهتر و سریعتر صفحات سایت در گوگل و موتورهای جستجو - تولید سایت مپ حرفه ای برای سایت.  سرویس ساخت نقشه xml سایت ، بصورت کاملا رایگان ، قابلیت ایجاد نقشه سایت تا 5000 صفحه را برای شما فراهم می آورد. هیچ ثبت نام یا پرداخت هزینه ای برای استفاده از این ابزار لازم نیست و در سریع ترین زمان ممکن سایت مپ شما تولید خواهد شد می توانید فایل نقشه سایت xml را دانلود کرده و به راحتی روی هاست خود آپلود نمایید.

تاثیر نقشه سایت در سئو

وقتی از سئو صحبت می کنیم ، یکی از مهمترین بخش ها ، ایجاد ارتباط مناسب با موتورهای جستجو است ، به کار بردن تگ ها ، سئو محتوا ، استفاده از تصاویر و ساخت نقشه سایت می تواند درک خزنده های گوگل از محتوا و موضوع سایت شما را افزایش دهد. نقشه xml یکی از عناصر حیاتی در سئو سایت است که نبود آن ، جز نواقص بهینه سازی سایت محسوب می شود. به زبان ساده ، نقشه xml یک لیست از URL های وب سایت است.

به همین دلیل به آن نقشه سایت گفته می شود و چگونگی ساخت وب سایت و اینکه وب سایت شامل چه صفحاتی است ، را تعیین می کند. موتورهای جستجوگر برای سازماندهی و نمایه سازی اطلاعات در وب از خزنده ها استفاده می کنند. این خزنده ها می توانند انواع اطلاعات را بررسی کنند. نقشه سایت XML آنچه در سایت شماست شامل تصویر ، ویدئو ، محتوا و... را برای خزنده قابل فهم تر می کند. پس از انجام این کار ، وب سایت شما احتمال قوی تر برای ارتقاء رتبه خود را دارد. تاثیر نقشه سایت xml در سئو و رتبه بندی سایت بسیار زیاد است.

نقشه xml سایت

نقشه سایت XML ، اساساً ، به عنوان یک لیست از مطالب مهم وب سایت شماست ، و به خزنده اجازه می دهد تا موارد ضروری را در نتایج ایندکس کند . به وب سایت خود به عنوان یک خانه و هر صفحه از سایت خود به عنوان یک اتاق نگاه کنید. شما می توانید از یک نقشه سایت XML مانند طرح یا نقشه خانه استفاده کنید که مسیر ورود به اتاق ها و چهارچوب کلی ساختمان را برای افراد مهمان مشخص می کند. نقشه های سایت می توانند زمان بروزرسانی یک صفحه ، تعداد دفعات به روزرسانی ، اهمیت نسبی صفحات در یک وب سایت و نحوه یافتن و نمایه سازی مطالب موجود در ساختار سایت را به موتورهای جستجو بگویند.


سئوبهینه
آنالیز سایت