ابزار ساخت بک لینک رایگان

آنالیز رایگان سئو سایت

ساخت بکلینک رایگان


آدرس دامنه سایت را وارد کنیدCaptcha

در حال پردازش...

ساخت بکلینک رایگان

با استفاده از ابزار ساخت بک لینک رایگان می توانید تعداد زیادی بک لینک با کیفیت در سایت های معتبر دریافت کنید. ایجاد بک لینک باکیفیت یکی از مهمترین فاکتور های  سئو کلاه سفید است که نه تنها موجب افزایش ترافیک سایت می شود و کاربران زیادی را برای شما به ارمغان می آورد ، بلکه اعتبار سایت را نزد موتورهای جستجو افزایش می دهد.

گوگل به سایتهایی که لینک های دریافتی زیادی دارند علاقه دارد و آنها را در جایگاه بهتری قرار می دهد. داشتن تعادل مناسب بین لینک های ورودی و خروجی می تواند سایت شما را به یک منبع عالی برای کاربران تبدیل کند. اما طبیعتا همه بک لینک ها نمی توانند باکیفیت باشند. بک لینک خوب باید از سایت هایی با اتوریتی و پیج رنک بالا دریافت شود. در این مجموعه ای که ما حمع آوری کرده ایم ، تمام وبسایت ها اتوریتی بالا و پیج رنک عالی دارند.

تاثیر بک لینک در سئو سایت

ابزار ساخت بک لینک رایگان به راحتی می تواند اتوریتی دامنه شما را افزایش دهد. ثبت یا خریداری بک لینک ، امری وقت گیر و هزینه بر است. چون اولا شما باید اعتبار و اتوریتی هر سایت را چک کنید و معمولا برای سایتهای با اعتبار بالاتر و قدیمی تر ، معمولا هزینه های زیادی جهت ثبت بک لینک دریافت می شود. اما تیم مشاورین سئو ما ، با جستجو و تحقیق چندساله ، موفق شده اند یک پکیج قوی از سایتهای معتبر را جمع آوری کنند و با افتخار به شما ارائه نمایند. جهت استفاده از ابزار ساخت بک لینک رایگان می توانید آدرس سایت خود را درج نمایید و پس از چند دقیقه لینک های شما ساخته خواهند شد و می توانید آنها را مشاهده نمایید. جهت بررسی اعتبار هر سایت نیز پیشنهاد می کنیم از ابزارهای  بررسی سئو سایت  استفاده کنید.
بک لینک نقش زیادی در سئو سایت دارد و به عنوان رای اعتماد از یک سایت به سایت دیگر در نظر گرفته می شوند. هر بک لینک به سایت شما یک سیگنال مثبت برای تمام موتورهای جستجو ارسال می کند که موجب افزایش اعتبار سایت خواهد شد. همچنین از طریق ثبت بک لینک ، افراد بیشتری با وبسایت شما آشنا می شوند و بازدید سایت افزایش می یابد.

اهمیت دریافت بک لینک

اگر چندین سایت به یک وب سایت یا صفحه وب لینک بدهند ، موتورهای جستجو متوجه می شوند که این لینک یا صفحه در ازای آن عبارت کلیدی ارزشمند است. بک لینک ها یکی از فاکتورهای مقایسه سایت هایی که در یک زمینه خاص فعالیت دارند ، هستند. گوگل علاوه بر بررسی بسیاری از فاکتورهای دیگر در سئو ، به بک لینک ها ، تعداد بک لینک و قدرت آنها در رتبه بندی سایت دقت می کند.

سئو سایت خارجی سایت در 90 درصد اوقات به درج بک لینک ختم می شود. در این ابزاری که ما به شما ارائه داده ایم به راحتی می توانید بیش از 50 بک لینک رایگان ثبت کنید و قدرت دامنه سایت خود را بالا ببرید.

لینک دریافتی قوی از وب سایت های دارای رتبه برتر می توانند باعث تقویت برند سایت شوند.


سئوبهینه
آنالیز سایت