ابزار یافتن لینک شکسته در سایت

آنالیز رایگان سئو سایت

بررسی لینک های شکسته


درج آدرسCaptcha

بررسی لینک های شکسته

یکی از مواردی که بدترین تاثیر را در سئو و بهینه سازی سایت دارد ، لینک های ناقص یا شکسته هستند که باید با ابزار بررسی لینک های شکسته در سایت آنالیز و تشخیص داده شوند. این ابزار کاملا کاربردی ، می تواند شما را در یافتن کلیه لینک های ناقص داخلی و خارجی وب سایت شما یاری کند. طبیعتا حجم و تعداد لینک هایی که در کل یک دامنه مورد استفاده قرار گرفته اند بسیار زیاد هستند و در صورتی که بخواهید تک به تک صفحات را بررسی کنید زمان زیادی تلف می شود. بهترین راه برای این کار استفاده از این ابزار برای بررسی لینک های شکسته و معیوب است.

استفاده از این سرویس کاملا رایگان بوده و می توانید هر کدام از صفحات سایت خود را مورد ارزیابی قرار دهید و هیچ گونه محدودیتی برای استفاده وجود ندارد. درصورتی که لینک شکسته ای یافت شود برای شما نمایش داده خواهد شد و در غیر این صورت صفحه مورد نظر از این نظر سئو شده و بهینه است.

اثر منفی لینک شکسته در سئو

لینک های شکسته تاثیر بسیار بدی در سئو دارند. این تاثیر هم توسط ربات موتورهای جستجو قابل درک است و هم در تجربه کاربری بازدیدکنندگان وب سایت شما.

زمانی که خزنده های گوگل از صفحات سایت بازدید می کنند بواسطه لینک های موجود سیر خود را پیدا می کنند و سایر صفحات و نوشته ها را نیز مورد ارزیابی قرار می دهند. اما اگر به لینک ناقصی برخورد کنند ، حتما حدس می زنید چه خواهد شد. بله ، طبیعتا از ادامه مسیر منصرف می شوند و این یعنی از بررسی بقیه مطالب سایت سر باز می زنند که می تواند تاثیر بدی در رتبه سایت شما داشته باشد.

همچنین زمانی که کاربران در حال بازدید از سایت شما هستند ، اگر روی لینکی کلیک کنند که مقصد مشخصی ندارد و به صفحه 404 ختم شود ، احتمال خروج کامل آنها از سایت وجود دارد. به ویژه اینکه لینک های ناقص ، نقش مخربی در تجربه کاربری ux دارند و احتمال مراجعه کاربر به سایت های رقیب شما را افزایش می دهند.


سئوبهینه
آنالیز سایت