ابزار آنالیز لینک های داخلی سایت

آنالیز رایگان سئو سایت

آنالیز لینک های داخلی


درج آدرسCaptcha

آنالیز لینک های داخلی

برای بررسی ساختار لینک سازی داخلی یک صفحه خاص می توانید از ابزار بررسی لینک های داخلی سایت استفاده کنید و تعداد کل لینکها در یک صفحه را مشاهده نمایید. خروجی این ابزار هم تعداد لینک های داخلی و هم لینک های خروجی به سایت های دیگر ار نمایش می دهد. لینکهای داخلی پیوندهایی هستند که به صفحات درونی وب سایت اشاره می کنند ، در حالی که لینک های خارجی پیوندهایی به وب سایت های دیگر هستند. همچنین تعداد لینک های follow  و nofollow نیز به شما ارائه می شود. از این ابزار می توان برای بهینه سازی ساختار لینک سازی داخلی برای سئو سایت استفاده کرد.

مزیت آنالیز لینک های صفحه

مزیت استفاده از ابزار بررسی لینک های داخلی این است که شما تعداد و نوع لینکها را مشاهده می کنید و درصورتی که میان لینک داخلی و خروجی ، یا لینک های فالو و نوفالو تناسب کافی وجود نداشته باشد اقدام به افزودن یا حذف لینکهای اضافی می کنید. همچنین در صورتی که به هر دلیلی لینک های اشتباه در سایت شما وجود داشته باشد ، سریعا متوجه خواهید شد.

نقش لینک های داخلی در سئو

پیوندهای داخلی سه کار اصلی را در سئو انجام می دهند:

به بررسی صفحات بیشتر سایت توسط کاربران کمک کنید.

تعریف معماری و سلسله مراتب سایت برای موتورهای جستجو

بهبود رتبه بندی صفحات سایت در گوگل

لینک های داخل صفحات به موتورهای جستجو کمک می کنند ، یک شبکه از پست های شما در سایت ایجاد می کنند ، و همچنین باعث می شود بازدیدکنندگان زمان طولانی در سایت بمانند.

بررسی لینک های داخلی و خروجی سایت

اگر می خواهید لینک های موجود در وب سایت خود را دقیق تجزیه و تحلیل کنید ،حتما از ابزار تحلیل لینک سئوبهینه استفاده کنید

این ابزار رایگان جستجوگر لینک های وب سایت ، می تواند برای تجزیه و تحلیل پیوندها در یک URL (صفحه وب) استفاده شود. و می توانید هر کدام از صفحه های سایت خود را تک تک انالیز کنید. سادگی آدرس اینترنتی هر صفحه را که مایل به بررسی آن هستید وارد کنید و پس از چند ثانیه خروجی را مشاهده خواهید کرد.

تمام لینک های صفحه توسط این ابزار بررسی می شوند ، حتی لینک موجود در تصاویر و آیکون ها. در صورت وجود هرگونه لینک تصویر در صفحه ، ویژگی alt آن تصویر به عنوان متن لینک نشان داده می شود. از 50 ابزار بررسی سئو سایت دیدن نمایید.


سئوبهینه
آنالیز سایت