ابزار بررسی متا تگ های سایت

آنالیز رایگان سئو سایت

بررسی تگ های سایت


درج آدرسCaptcha

بررسی تگ های سایت

به کمک ابزار بررسی تگ های هر صفحه سایت می توانید ، متاتگ های عنوان ، توضیحات ، کلمات کلیدی و سایز مشاهده سایت در دستگاه های مختلف را تحلیل نمایید.
در توضیحات تعداد کاراکتر های عنوان و توضیحات سایت مشخص می شود. تعداد کاراکترهای عنوان باید بین 10 تا 70 و تعداد کاراکترهای توضیحات بین 160 تا 320 باشد. این موارد برای موتورهای جستجو اهمیت زیادی دارند.

تگ هایی که در صفحه درج می شوند ، می توانند محتوای صفحه را برای موتورهای جستجو به زبان خودشان معرفی کنند.

ضروری است که در تگ های صفحه در حد متعادل و نرمال ، از کلمات کلیدی استفاده شود. مثلا در تگ توضیحات کلمه یا عبارت کلیدی باید 2 بار ذکر شود ، استفاده بیشتر می تواند تاثیر منفی در سئو سایت و رتبه بندی سایت داشته باشد.

بررسی تگ ها ، برای کنترل سئو اهمیت زیادی دارد. زمانی که شما یک محتوای جدید منتشر می کنید ، حتما باید برای هر مطلب یک عنوان منحصر به فرد و تگ توضیحات را براساس مطلب و کلمه کلیدی آن بنویسید.

در صورتی که تعداد کاراکتر ها از حد مناسب کمتر یا بیشتر می باشد ، می تواند موجب افت سئو سایت شود. برای عنوان و توضیحات با استفاده از این ابزار حتما تعداد کاراکترها را چک کنید.

تاثیر زیاد تگ صفحه در سئو

بسیاری از سایت ها ، مطالب خوب و جدیدی را منتشر می کنند ، اما به این علت که به درج صحیح تگ های توضیحات یا عنوان توجه نمی کنند ، نمی توانند رتبه خوبی کسب کنند. اگر از وردپرس استفاده می کنید می توانید با نصب افزونه yoast به راحتی این متاتگ ها را در هر صفحه از سایت خود درج نمایید و سپس درستی آن را با استفاده از این ابزار که جهت آنالیز تگ صفحه است تحلیل کنید.

توجه داشته باشید که هیچ دو صفحه ای نباید عنوان و متاتگ توضیحات یکسان و حتی مشابهی داشته باشند. جهت انجام سایر آنالیزهای سایت ، از ابزارهای رایگان بررسی سئو سایت استفاده نمایید.


سئوبهینه
آنالیز سایت