ابزار بررسی جایگاه کلمات کلیدی سایت

آنالیز رایگان سئو سایت

رتبه گوگل کلمات کلیدی


دامنه سایت را وارد کنید :


کلمات کلیدی :


بررسی جایگاه بیشتر از :

 


در هر خط یک عبارت کلیدی وارد کنید.

مثال:
keyword1
keyword2
keyword3Captcha

در حال پردازش...

رتبه گوگل کلمات کلیدی

برای چک کردن رتبه کلمات کلیدی سایت خود در رتبه بندی گوگل ، از جستجوگر و ابزار تعیین رتبه سایت در گوگل که توسط سئوبهینه ارائه شده است استفاده نمایید. خیلی راحت آدرس سایت خود و کلمات کلیدی مد نظر را بنویسید ، این ابزار رتبه سایت شما در یاهو و گوگل را اعلام خواهد کرد.

یكی از عناصر اساسی سئو ، انتخاب كلمه كليدی مناسب و اقدام برای بهبود رتبه سایت به ازای آن کلمه کلیدی در موتورهای جستجوست. درواقع تمام تلاش های سئو ، حول همین عبارات کلیدی انجام می شود.

چرا بررسی جایگاه سایت ضروری است؟

ضروری است مالک یک سایت ، رتبه بندی کلمات کلیدی را در گوگل را بررسی کنند و میزان موفقیت خود را بسنجند. تا در صورتی که بعد از چند مرحله تلاش ، تغییراتی در رتبه سایت ایجاد شد به سرعت متوجه شوند.

خیلی از ابزارهای تعیین رتبه سایت ، بین 10 تا 15 دقیقه زمان می گیرند تا نتیجه را به شما اعلام کنند ، اما این ابزار که ما برای شما تهیه کرده ایم ، خیلی  سریع تر و دقیق تر نتایج را بررسی می کند.

پس از اتمام نوشتن محتوا و بهینه سازی آن توسط سئو محتوا ، وظیفه بعدی شما پیگیری رتبه بندی سایت موتورهای جستجو است.

حتما بررسی کنید که سایت شما ، چگونه و به ازای کدام عبارات کلیدی در گوگل نمایش داده می شود. عبارات کلیدی زیادی را چک کنید.

نحوه استفاده از ابزار بررسی رتبه سایت

پشنهاد ما این است که ابتدا 50 عبارت اصلی که فکر می کنید در کسب و کار شما اهمیت دارند را تست کنید. مسلما رتبه گوگل اهمیت بیشتری نسبت به رتبه یاهو دارد ، اما اعلام نتایج یاهو نیز ، خالی از لطف نیست ، زیرا فاکتورهای رتبه بندی این دو موتور جستجو با هم متفاوت است.

پس از هر بار بررسی می توانید عبارات دیگری را نیز بررسی کنید و هیچ گونه محدودیتی برای استفاده از این ابزار وجود ندارد و کاملا رایگان می باشد.

همواره برای اینکه رتبه سایت  خود را در گوگل برای هر عبارت کلیدی بهتر کنید ، باید اصول سئو سایت را کاملا رعایت کنید. شرکت های زیادی برای مشاوره و راهنمایی شما در این زمینه وجود دارند که در استخراج و یافتن عبارات کلیدی ، نحوه بهینه سازی سایت و افزایش تعداد بازدیدکنندگان و مشتریان به شما کمک خواهند کرد.


سئوبهینه
آنالیز سایت